Yardım


Bizlere iletmek istediğiniz her türlü soru ve yardım talepleriniz için yardım formunu kullanabilir yada 0850 888 82 92 numaralı çağrı merkezimisi 10.00 – 19.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz etkinliği seçtikten sonra etkinlik koltuk seçimli ise oturmak istediğiniz koltukları seçtikten sonra 2. Adımda ödeme işlemlerinizi tamamlarsınız. Sistemimize üye olarak erişebileceğiniz gibi facebook ile bağlanarak da hızlı bir şekilde bilet alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sistemimize web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan giriş kısmını kullanarak giriş yaptıktan sonra Hesabım =>  Biletlerim menüsünden daha önce satın aldığınız tüm biletlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız biletler mail adresinizede iletilmektedir.

Satın Almış olduğunuz biletlerin çıktısını alabileceğiniz gibi cep telefonunuzda biletinizin görselinin yer alması da yeterlidir. Etkinlik alanında bu çıktı yada görseli yetkili personele göstererek giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir noktadan bilet teslim almanız gerekmemektedir.

Etkinlik firması herhangi bir gerekçe ile etkinliği gerçekleştirmekten vazgeçmediği sürece bilet iptali mümkün olmamaktadır.

Maalesef işlemleri tamamlanan ve bileti oluşturulan koltuklar artık sizindir. Koltuk değişimi yapılamamaktadır. Bu sebeple işlemlerinizi tamamlarken dikkat ediniz…